Zobacz jak montujemy

Prawidłowo zamontowane okna i drzwi to gwarancja bezproblemowego użytkowania przez długie lata!


Mamy świadomość, że dobrze i prawidłowo zamontowane okna, drzwi, bramy, rolety, żaluzje będą cieszyć użytkowników. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty zostały prawidłowo zamontowane, zgodnie z wszystkimi normami. Nasze długie, bo ponad 11 letnie doświadczenie w branży okiennej stanowi solidny fundament do sukcesu, którym jest prawidłowy montaż. Tak, prawidłowy montaż jest nieraz ważniejszy niż sam produkt. Nieraz na pewno spotkaliście się z tym stwierdzeniem i jest ono bardzo trafne. Dobry produkt to jedno, ale prawidłowy montaż to jest klucz do bezproblemowego użytkowania stolarki.
Sam montaż zaczyna się już od dokładnego pomiaru i fachowego doradztwa. Tutaj nasze długie doświadczenie ma ogromne znaczenie. Przez tyle lat wypracowaliśmy schematy, dzięki którym nasze okna czy drzwi działają bezproblemowo. Działamy z firmami, które mają ogromne doświadczenie w dziedzinie montażu, są to: Soudal, Illbruck, Medos, Wkręt-met, Fischer, Tytan. Oczywiście nie są to nasi jedni dostawcy systemów montażowych.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i w zależności od potrzeb dostosowujemy technologię montażu do wytycznych klienta.
Stosujemy najnowsze techniki i materiały montażowe, dlatego w naszych realizacjach możecie zobaczyć między innymi:
-folie do szczelnego montażu
-taśmy rozprężne
-systemy w warstwie ocieplenia (J-BD, Illbruck Mowo)
-purenit pod drzwi tarasowe i przesuwne
-listwy podparapetowe z purenitu
-ciepłe parapety Emo Stropex
-listwy porpareptowe Emo Stropex

Duże przeszklenia- to nie problem !

W nowych budynkach coraz częściej można znaleźć duże przeszklenia, które nadają budynkom niepowtarzalny wizualny aspekt. Duże przeszklenia optycznie powiększają całą bryłę budynku i nadają mu niepowtarzalny charakter. Do tego typu zleceń mamy do dyspozycji manipulator do szkła lub dźwigi, czyli tzw. pająki. Dzięki wykorzystaniu tych maszyn możemy zamontować niemal każdą konstrukcję okienną.

Szczelny montaż

Stosując się do wytycznych montażowych większość naszych realizacji jest wykonywanych w montażu trójwarstwowym, czyli tzw. "ciepłym montażu".
Sami zobaczcie jak to u nas wygląda :)